Lada do małego gabinetu kosmetycznego – jaki idealny kształt dobrać?

lada recepcyjna gabinet kosmetycznyW małym gabinecie kosmetycznym bardzo dobrze sprawdzi się praktyczna i delikatna w formie mała lada recepcyjna. Tego typu lada recepcyjna nie zajmuje dużo miejsca, co ceni się jeśli nie mamy dużej powierzchni do wykorzystania. Bardzo często ladę umieszcza się zaraz przy wejściu do gabinetu, a obok niej trzeba jeszcze urządzić poczekalnię dla klientów, którzy czekają na swoją kolej.

Nie mając dużej przestrzeni, najlepiej jest zainwestować w narożną ladę, która sprawdzi się pod względem praktycznym i organizacyjnym. Jeśli w całym lokalu musimy wyodrębnić miejsce na recepcję, poczekalnię oraz na miejsce pracy, to każdy centymetr się liczy. Nie można zbudować przestrzeni, która stworzy atmosferę przytłoczenia i po prostu zagraci nam całe wnętrze, bo w takim wnętrzu będzie się źle czuć i personel i klienci. Więc tutaj bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że narożna lada recepcyjna jest idealna, a wręcz stworzona pod tego typu niewielkie pomieszczenia.

recepcja do gabinetu kosmetycznegoW ofercie mebli na rynku można wybrać ciekawy model, który przyciągnie uwagę swoim wyglądem i kolorem. Najlepiej wybrać jasne kolory i proste formy, bez żadnych bogatych zdobień, bo taki wystrój będzie najdelikatniej eksponował to miejsce pracy, nie dając efektu przyduszenia. Dobrze byłoby też wybrać ladę o opływowym kształcie, który nada lekkości całej aranżacji i będzie stanowić oryginalny akcent wizualny. Lada narożna pozwoli w dużej mierze zaoszczędzić miejsce w lokalu, a tym samym zagospodarować je w inny sposób, np. stawiając tam wieszak lub też dystrybutor z wodą. Lada narożna bardzo dobrze skomponuje się z innymi meblami i dodatkami we wnętrzu, tworząc elegancką całość i nowoczesny design.

Lada recepcyjna potrzebna jest w każdym gabinecie, ponieważ nadaje prestiżu i elegancji, a to zawsze budzi szacunek wśród klientów. Dobrze przygotowana recepcja dla klientów, to już połowa sukcesu, więc nie rezygnujmy z niej nigdy. Nawet mając niewielką przestrzeń do dyspozycji, można wykreować ciekawe stanowisko za pomocą niewielkiego narożnego biurka lub stolika, a tym samym stworzymy wrażenie profesjonalizmu dla całego gabinetu.

Zobacz również